fajnLETO 2018

LETNÝ TÁBOR NA KTORÝ SA NEZABÚDA
 • Buď fajnovka a vychutnaj si fajnLETO 2018 s nami!

  FajnPARK organizuje detskú letnú dovolenku, ktorá je určená pre deti od 8 do 13 rokov.

  Chata Lubetha - 22. 7. – 27. 7. 2018 - 6 dní - už vypredané!!!
  Voľné termíny:Chata Lubetha - 4. 8. – 10. 08. 2018 - 6 dní
  Javorinka - 13. 8. - 18. 8. 2018 - 6 dní

  Poď s nami do fajnPARKu a zaži fajnLETO 2018!
 • Počet dovolenkárov je obmedzený, rezervuj si miesto už teraz

 • Chata Lubetha

  Chata Lubetha je situovaná na samote v prekrásnom lesnom prostredí neďaleko obce Ľubietová. Komfortné ubytovanie s príjemnou rodinnou atmosférou a výbornou domácou kuchyňou.

  www.chatapolnohospodar.sk
 • r. z. Javorinka

  Zariadenie sa nachádza v rekreačnej oblasti Dubník pri mestečku Stará Turá. Vlastná cestička vedie priamo k jazeru, na ktorom sú pripravené člny pre všetky deti z fajnPARKu.

  www.javorinka.sk
 • Zážitky, kamaráti, zábava.

  Chceš vedieť čo ťa čaká vo fajnPARKu?
 • Destinácia fajnPARK – detská dovolenka all inclusive sa nachádza v horskom rezorte Horná Ves v Lômskej doline. Najbližšou metropolou je mesto Partizánske, vzdialené od nás len 15km. V našom areáli sa vyblázniš na streetbalovom, volejbalovom, či futbalovom ihrisku. Ticho prírody si vychutnáš pri ohnisku s posedením, bronz chytíš na letnom kúpalisku POD SLNEČNÍKOM. Netradičnú prírodnú prekážkovú dráhu ti pomôže zdolať len odhodlanie, ktoré budeš potrebovať aj pri prekonávaní lezeckej steny.

  Každý deň a celý deň sa o tvoje pohodlie postarajú parťáci, ktorí plnia zázraky na počkanie a nemožné podľa možností v čo najkratšej dobe. Sú to učitelia, výtvarníci, tanečníci či herci, ale aj študenti vysokých škôl, ktorí poznajú rôzne finty na rozveselenie detskej duše. Veríme, že nejakú fintu máš pre nich ukrytú aj TY.

   

   

  Všade je dobre. Ale iba u nás sa budeš rovnocenne s dospelými zapájať do tvorby programu. Budeme robiť to, čo vymyslíš. Budeme sa baviť, ako sa budeš chcieť baviť TY. Pri geocaching-u Ti konečne ukážeme na čo máš mobilný telefón a dokážeme ti jeho všestrannejšie využitie. Naučíme ťa všetko čo potrebuješ na bezpečné zvládnutie všetkých životných nástrah tohto leta. Počas dovolenky budeš môcť rozprávať aj po anglicky, pretožes niektorými sa inak ani nedohovoríš. Slnko, voda, výborná partia – to je tvoje fajnLETO 2016.

 • Čakajú na teba špeciálny priestor – Park kultúry a oddychu, kde budeš vymýšľať, tvoriť, realizovať a kreovať nové, originálne výtvory. Už teraz sa tešíme na premiéry a derniéry divadelných predstavení, výtvarné sympóziá a tanečné kreácie v ktorých nie je dôležité prepnúť špičky. Pripravíme spolu bohatý program, v ktorom nám určite dokážeš svoje kvality – tie, o ktorých nevieš sa v pravý čas ukážu :).

   

  Športové, umelecké, environmentálne či intelektuálne hry a súťaže, bombastické párty rôzneho štýlu, večerné programy plné emócií, svetelných efektov a hlavne tvojich umeleckých výkonov. Centrála v hlavnej budove bude dohliadať nad hladkým a bezpečným priebehom všetkých akcií a atrakcií. Všetko ale okorenia špeciálne hry fajnPARKu, ktoré sa dajú realizovať len v našej nadmorskej výške a zemepisnej šírke. Tak príď a presvedč sa na vlastnej koži.

   

  Chcel by si byť moderátorom? Máš možnosť si to vyskúšať naživo v rannom live vysielaní. Výber hudby, tie správne slová, vytvoriť hneď z rána dobrú náladu celému fajnPARKu. Chcel by si byť hercom? Pod taktovkou nášho režiséra už vznikli prvé minifilmy. Dokáže z každého neherca urobiť „star“. Stačí trochu sústredenia a pozorné počúvanie pokynov. Chcel by si byť novinárom? Všetci sme zvedaví na pikošky, ktoré sa počas dovolenky stali. Ak si ty ten špión s očami a ušami vždy nastraženými, nebudeme ani chvíľu váhať a s okamžitou platnosťou sa stávaš členom redakčného tímu fajNOviniek.

 • Chceš vedieť ako to u nás vyzerá?

 • Detský tábor - ALL inclusive detská dovolenka

  • 24 hodinová zdravotná starostlivosť
  • strava 6x denne, k tomu pravidelný pitný režim
  • veselý tím parťákov, s ktorými sa nebudeš nudiť
  • každý deň nový program a podvečerné aktivity
  Rezervuj si fajnLETO iba za 166 €