o fajnPARKu

Čo o nás možno neviete
 • Sme fajnPARK, miesto kde je všetkým fajn.

  Čarovná príroda, nedotknutá a čistá a pritom len pár kilometrov od veľkých miest. Horná Ves pri Partizánskom v srdci pohoria Vtáčnik je fajnPARK.

  V našom areáli nájdete skvelú zábavu, oddych, kvalitnú a hlavne zdravú stravu, občerstvenie, kino, bazén či wellness.
  A to všetko v harmónii s okolitou prírodou.

 • Zaujíma Ťa čo budeme robiť vo fajnPARKu?

  • Špeciálna výuka

   Každý deň vyučujeme jednu 45 minútovú školskú hodinu so špeciálne pripravenými didaktickými pomôckami. Deti zaujmeme a budú pripravené aktívne sa zapájať do procesu vyúky. Ich učenie je tak prirodzené a ľahšie nadobudnú nové vedomosti.

  • Zdravá strava

   Strava je energia a my to vieme. Vo fajnPARKu pripravujeme jedlo výlučne z čerstvých surovín. Denné menu vypracovali naši odborníci na vegetariánsku a vitariánsku stravu. Naše jedlá sú energeticky výživné a chutné, deti sú tak pripravené na celodenný program.

  • Zábava

   Vieme ako správne prepojiť výuku s aktivitami, hrami a súťažami. Motivácia detí a úsmev na ich tvárach je nám odmenou.
   Robíme fajnPARK úžasným miestom plným zážitkov a nezabudnuteľných okamihov. Nuda u nás nehrozí.

  • fajn obchodík

   Pre deti v škole v prírode, ale aj pre rodičov a priateľov máme pripravené rôzne darčeky a drobnosti, ktoré potešia. Tričká, odznaky, nálepky a pohľadnice, usb kľúče, poháre, plagáty, zošity..
   Všetko za super ceny v našom fajn obchodíku.

  • Program aktivít

   Pre deti máme pripravený program aktivít na celý týždeň. Ten obsahuje športové a umelecké aktivity, enviromentálne aktivity, intelektuálne hry a súťaže, večerný program a ďalšie.
   Celý zoznam aktivít podľa dní, nájdete tu.

  • Kvalita ubytovania

   Vo fajnPARKu poskytujeme ubytovanie hotelového typu.
   Našu kapacitu tvorí 120 lôžok, k dispozícii máme 3-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha) a vybavením.
   V prípade potreby vieme vybrané izby doplniť aj 4 lôžkom.

  • Tím profesionálov

   O deti sa stará tím animátorov a vedúcich pracovníkov s niekoľkoročnými skúsenosťami zo škôl v prírode a záujmových krúžkov. Dobre sa poznáme a vieme sa na seba navzájom spoľahnúť. 25 hodín denne pre spokojnosť malých návštevníkov.

  • Starostlivosť

   Bezpečnosť je na prvom mieste. Predvídame a chránime vaše deti. Ak dieťa ochorie, alebo sa stane úraz, priamo v stredisku máme zariadenie s odbornou starostlivosťou. V prípade potreby, je nemocnica vzdialená len pár minút od areálu.